Ağ Güvenliği ve Loglama

Loglama, kar amaçlı olsun olmasın toplu olarak internet erişimi sağlanan işletmelerde, kullanıcılar ile erişim sağlanan web sitelerinin ve uygulamalarının kayıt altına alınması ve saklanması işlemidir.

İnternet üzerinden işlenebilecek suçlarla mücadele kapsamında 5651 Sayılı Kanun ile zorunluluk haline getirilmiştir.

Ağ güvenliği ve Loglama Hizmetimiz ile işletmenizden hangi tarihte ve saatte, hangi bilgisayardan, hangi kullanıcı adıyla, hangi web sitesine girilmiş kayıt altında tutabilir, her kullanıcı için ayrı  bir kullanıcı adı ve şifre belirleyebilir, intenet erişimini belli kullanıcılar için kısıtlayabilir ya da girilmesini istemediğiniz web sitelerini erişime kapatabilir bu sayede internet ağınızın ve ağdaki diğer kullanıcıların güvenliğini de sağlayabilirsiniz. 

Internet loglama hizmetimiz ile birlikte aynı zamanda bilgisayar ve internet ağınıza dışarıdan gelebilecek saldırıları da önleyebileceğiniz ağ güvenlik (firewall) sistemimizi de edinmiş olacaksınız. Böylece her gün yeni bir saldırı ve zarar verme tekniğinin geliştiği internette güvenli bir şekilde gezebilir, kullanıcılarınızın da güvenli gezinti yapmasını sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir sistem bilgisine sahip olmasanız dahi kolayca kullanılabilecek olan ağ güvenliği ve kayıt alma sistemlerimiz uzman kadromuz tarafından kurulduktan sonra kullanım şekli ile eğitimin verilmesi ile kurulum işlemi tamamlanmış olur. Oldukça kolay olan kullanıcı arayüzü sayesinde tüm ağınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Bodrum’daki ağ güvenliği ve internet loglama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan konuyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. En son teknolojiyle donatılmış olan ağ güvenliği ve kayıt sistemlerimiz ile size en güvenilir ve güler yüzlü hizmeti en iyi fiyata vermeye hazırız. Bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.