Görüntülü Kapı Diafon Sistemleri – Intercom

Güvenlik sistemlerinde önemli bir yer tutan diafon sistemleri, temelde dış kapıdan zile basıldığında kişinin görüntüsünü ve/veya sesini otomatik olarak ev ya da işyerinizde bulunan monitöre ve hoparlöre iletimini sağlayarak kapı önündeki kişi ile iletişim kurulmasını sağlayan sistemlerdir.

7” ekran boyutuna kadar farklılık gösteren modellerle sizlere görüntülü konuşma imkânı sağlayan diafon sistemleri, kapı ile bina arasında görüşme yapmanızı sağlarken, daireler arası görüşme, bloklar arası görüşme, güvenlik binası ile görüşme ve konferans görüşme (çoklu görüşme) imkanları da sunmaktadır.

Kapı önündeki kişi ile görüntülü ve sesli iletişim kurmanızı sağlayan bu sistemler aynı zamanda kapı önünün izlenmesini de sağlamasıyla bu konudaki teknolojik alt yapıyı sağlayan tek sistem olma özelliğini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Kolay kullanım ve montaj özellikleri ile son dönemde pek çok ev ve iş yeri projesinde bu sistemler kullanılmaktadır. Diafon cihazı satın alırken en önemli nokta, ihtiyacınıza uygun modelin seçimi olurken bu sistemi aldığınız firmanın teknik destek ve yaygın servis ağının bulunması da aynı değerde öneme sahiptir.

Bodrum görüntülü kapı diafonu – intercom sistemleri ihtiyaçlarınız için aradığınız çözüm ve güleryüzlü hizmet burada. Bize danışmadan karar vermeyin.