Anons ve Seslendirme Sistemleri

Seslendirme ve anons sistemleri, binalarda müzik yayını çeşitli sebeplerle tüm binaya duyuru yapılması ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar.

Sistemin kurulacağı yerlerin büyüklüğü, yayın yapılacak bölgelerin sayısı, ortamın akustik yapısı ve çeşitli ihtiyaçlar sistemin yapısının belirlenmesinde etkili faktörlerdir. Tek bir çağrı noktasından yüzlerce farklı noktaya kadar çeşitli büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür.

Acil anons sistemlerinin “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereğince 200 yataktan fazla kapasiteli tüm otellerde, 5000 m2’den büyük yapı inşaat alanı olan veya kullanıcı sayısı 1000 kişiyi aşan tüm yapılarda ve yüksekliği 51.5 m’yi geçen tüm binalarda kullanılması mecburidir.

Kurulan sistemler, yangın algılama ve alarm, havaalanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmekte, otomatik bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir.

Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve çağrı yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır.

Tesis ettiğimiz sistemlerle, tüm uluslararası güvenlik standartlarını sağlamanın yanı sıra, basit bir analog sistemden, çok fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olmanın avantajlarını da müşterilerimize sunmaktayız.

Bodrum anons ve seslendirme sistemi ihtiyaçlarınız için arayın görüşelim. Sistemcell Bilişim farkı ile tanışın, fiyat, uygunluk, kalite, teknik destek gibi konuları düşünmeyin, rahat edin.